Przejdź do treści

Strefa Klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz patrząc na ich potrzeby potrafimy szybko i sprawnie dostosować się do często zmieniających się potrzeb naszych Klientów. Dobrze znamy i rozumiemy ich oczekiwania ,wymagania i cele które chcą osiągnąć ponieważ mamy w swoich szeregach ekspertów w dziedzinie logistyki. Oferujemy skuteczność i niezawodność o czym przekonała się już liczna rzesza Klientów. Zawsze dążymy do stałej współpracy               z Naszymi Klientami.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym, korzystamy z szeroko rozbudowanej sieci sieci przewoźników, posiadamy własną bazę magazynową, zapewniamy również możliwość przeładunku towarów. Dbamy o rzetelną obsługę każdego kontrahenta, odpowiednią organizacjację czasu i skuteczne wykonywanie powierzonych zadań. Zlecenia są starannie monitorowane, a klienci otrzymują wszystkie informacje zawsze od tej samej osoby kontaktowej.

Oferujemy :

Usługi logistyczne

Usługi spedycyjne

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty bardzo prosimy o kontakt :

Dane kontaktowe

T&P GROUP Sp. z o.o.

Januszowice 116

32-200 Słomniki, Poland

Tel. +48 502 344 852 , +48 502 132 815

e-mail: tpgroup.biuro@gmail.com

e-mail: biuro.tpgroup@interia.eu

Strefa Klienta

Jeśli jesteś przewoźnikiem lub producentem poszukującym rzetelnej spedycji, zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który przygotuje ofertę indywidualną.